Hakkımızda - Biz Kimiz ?

2019 yılında "Siz değerli müşterilerimizin alışverişte yaşadığı sorunları gidermeyi hedefleyerek en hızlı standartlarda çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıktık.
Modaseras tüm platformlarda siz kullanıcılarımıza en iyi ürünü en uygun fiyata ve en hızlı şekilde ulaştırmak için kurulmuş ve faaliyete geçmiştir. 

HEDEFİMİZ

Kullanıcıların internet üzerindeki alışveriş oranı 2019 için Türkiye de yüzde 5 oranındadır. Kalan yüzde 95 ise hala geleneksel avm yada mağazarla yapılan alışverişleri kapsamaktadır. 2019 için internet üzerindeki tüm alışverişin yüzde 5 gibi çok düşük bir rakamda olması bizleri bu yöne hareketlendirmiştir. Bizlerin ilk hedefi GÜVENİLİRLİK ve HIZI birleştirerek kullanıcıları internet üzerinden alışveriş yapmaya teşvik ederek hem diğer satıcıların hemde bizim daha da gelişmemizi sağlamaktır. Hedefimiz internette en iyi bilinen moda butik sitelerden olarak elbiseyi deneyerek geçireceğiniz zamanı size kazandırmaktır. Hedefimiz en uygun ürünü kullanıcılarımıza en hızlı şekilde ulaştırmak ve bu pazarda pazar liderleri arasına girmektir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır